37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 314: | Rad 314: | ||
|En ny stil i stan|| | |En ny stil i stan|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 48.20|20]]''' ||Streaplers, Lotta Engberg, Elisabeth Andreassen och Tor Endresen||La det Swinge|| | ||
|- | |- | ||
|Elisabeth Andreassen och Tor Endresen||All over the world||{{spotify|id=25a05E82ETYBhXysT1FEhX}} | |Elisabeth Andreassen och Tor Endresen||All over the world||{{spotify|id=25a05E82ETYBhXysT1FEhX}} | ||
Rad 329: | Rad 329: | ||
|- | |- | ||
|Skiljas är att dö lite grann|| | |Skiljas är att dö lite grann|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 48.21|21]]''' ||rowspan= "2"|The Moniker||When you really love someone||{{spotify|id=7os0DED1HiIFdrri1fCRxM}} | |||
|- | |||
|Marie Bergman och Bergman Family Band||Varje människa bär på en historia|| | |||
|- | |||
|Till alla hjärtan|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Pata pata|| | |||
|- | |||
|Africa|| | |||
|- | |||
|Fyra bugg och en coca cola|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar