37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 261: | Rad 261: | ||
|- | |- | ||
|Alltid|| | |Alltid|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 48.16|16]]''' || Anticipation|| I saw you|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Roger Pontare|| Under ther rainbow|| | |||
|- | |||
|Won't be long|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Flickor bak i bilen|| | |||
|- | |||
|Drive my car|| | |||
|- | |||
|Drive|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar