37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 227: | Rad 227: | ||
|- | |- | ||
|Johansson Boogie Woogie Vals|| | |Johansson Boogie Woogie Vals|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 48.14|14]]''' || Kungälvs Musikkår och Dillflickorna||Ja, må han leva || | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Martin Stenmarck||Man with A Mission|| | |||
|- | |||
|Suspicious Minds|| | |||
|- | |||
|Whole Lotta Shakin' Goin' On || | |||
|- | |||
|Jessica Andersson||Can't hurt me now||{{spotify|id=6F2b5o2hPQ2EoHtgvHvzrN}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||På Spåret|| | |||
|- | |||
|Are you lonesome tonight|| | |||
|- | |||
|The Bad Bandmachine Suffle|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar