37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 25: | Rad 25: | ||
|- | |- | ||
|The great snowman||{{spotify|id=4Jkq9KxZJ9z3GgnB3aaYgY}} | |The great snowman||{{spotify|id=4Jkq9KxZJ9z3GgnB3aaYgY}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 03.03|3]]''' ||rowspan= "5"| Matz Bladhs ||Min vita orkidé||{{spotify|id=4G8pjNiGlTFst70pJm58cs}} | | style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 03.03|3]]''' ||rowspan= "5"| Matz Bladhs ||Min vita orkidé||{{spotify|id=4G8pjNiGlTFst70pJm58cs}} | ||
Rad 36: | Rad 35: | ||
|- | |- | ||
|En sån underbar natt||{{spotify|id=6lgakrlv4egapzeQ8lo25g}} | |En sån underbar natt||{{spotify|id=6lgakrlv4egapzeQ8lo25g}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 03.04|4]]''' ||rowspan= "5"|Arvingarna||Ögon blå||{{spotify|id=5bcIVNqktPxSNCX9YI4ttH}} | |||
|- | |||
|Sången till Jennifer||{{spotify|id=25yuhBtjPweNmwcM7QWKD4}} | |||
|- | |||
|Hur kan jag nånsin glömma dig||{{spotify|id=2wcfmBTLqHS3AdwP4RM2eR}} | |||
|- | |||
|Kung i Stan||{{spotify|id=1FZhmzq7kfr8DRVMMLqFNL}} | |||
|- | |||
|Elenore||{{spotify|id=64Wgmnw9FXUBzEkwF9EL4a}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "4"|'''[[Avsnitt 03.05|5]]''' ||rowspan= "4"| Samarkand||Den vita springaren|| | | style="text-align: center;" rowspan= "4"|'''[[Avsnitt 03.05|5]]''' ||rowspan= "4"| Samarkand||Den vita springaren|| |
redigeringar