37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 35: | Rad 35: | ||
|- | |- | ||
|Vildkatten|| | |Vildkatten|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "11"| '''[[Avsnitt 48.03|3]]''' ||rowspan= "2"|JTR||Ride||{{spotify|id=53QBWCzF04s6EHtMjmpDIw}} | |||
|- | |||
|Until then||{{spotify|id=542N0TRX2Ra2bI7AzUXFcH}} | |||
|- | |||
|The Fantastic Four||Canelloni Macaroni|| | |||
|- | |||
|Lotta Enberg & Lasse Holm||Kan man gifta sig i jeans?|| | |||
|- | |||
|Lasse Holm & Fridha Lundell||E' de' det här du kallar kärlek?|| | |||
|- | |||
|Lasse Holm||Inget stoppar oss nu || | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Lasse Holm & Michael Bäck Band ''(bingomusik)''||Inget stoppar oss nu|| | |||
|- | |||
|Eloise|| | |||
|- | |||
|Det regnar i Stockholm|| | |||
|- | |||
|Dag efter dag|| | |||
|- | |||
|Torgny Söderberg & Michael Bäck Band ''(bingomusik)''||Allt ljus på mig|| | |||
|} | |} | ||
redigeringar