37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 291: | Rad 291: | ||
|- | |- | ||
|Have Yourself A Merry Little Christmas || | |Have Yourself A Merry Little Christmas || | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 47.19|19]]''' ||Caroline Af Ugglas||Jag är bara människa||{{spotify|id=3BpXK56WbNXiENAwyvJlFS}} | |||
|- | |||
|Anders Ekborg och Maja Frydén||The Prayer|| | |||
|- | |||
|A Base||Never Gonna Say I'm Sorry||{{spotify|id=5qwyp6eTXw5lamIiGaYFO1}} | |||
|- | |||
|Sven-Bertil Taube||Ett sista glas||{{spotify|id=0lnttIy5bT85yjp7B0og1M}} | |||
|- | |||
|Gunhild Carling & Caroline Af Ugglas||Happy New Year|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Husbandet & Himlaväsen ''(bingomusik)''||Baby blue|| | |||
|- | |||
|Beyound our dreams|| | |||
|- | |||
|Husbandet & Gunhild Carling ''(bingomusik)''||Moonlight serenade|| | |||
|} | |} | ||
redigeringar