37 912
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 520: | Rad 520: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 47.08|8]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 150 kr, 250 kr, 500 kr, 3.000 kr, Sport & Fritid 2.000 kr, Mat 2.500 kr, Hemelektronik 5.000 kr, Weekend i Prag 15.000 kr, Semesterresa 20.000 kr, Inredning 25.000 kr, Lyxkryss Åland 7.000 kr | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 47.08|8]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 150 kr, 250 kr, 500 kr, 3.000 kr, Sport & Fritid 2.000 kr, Mat 2.500 kr, Hemelektronik 5.000 kr, Weekend i Prag 15.000 kr, Semesterresa 20.000 kr, Inredning 25.000 kr, Lyxkryss Åland 7.000 kr | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 47.09|9]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 150 kr, 250 kr, 500 kr, 1.000 kr, Mat 1.000 kr, Sport & Fritid 1.000 kr, Inredning 7.500 kr, Hemelektronik 7.5000 kr, Allt till köket 12.500 kr, Semesterersa 25.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 47.10|10]]'''||Ny Bingolott, BingoLottos Jubileumskalender, 100 kr, 150 kr, 250 kr, 500 kr, 1.500 kr, Sport & Fritid 2.000 kr, Mat 2.500 kr, Hemelektronik 5.000 kr, Gorumetkryssning 8.000 kr, Weekend i Paris 15.000 kr, Inredning 25.000 kr, Semesterresa 20.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 47.11|11]]'''||Ny Bingolott, BingoLottos Jubileumskalender, 100 kr, 150 kr, 250 kr, 500 kr, 1.500 kr, 5.000 kr, Sport & Fritid 1.000 kr, Mat 2.500 kr, Hemelektornik 5.000 kr, Allt till köket 5.000 kr, Inrending 25.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 47.12|12]]'''||Ny Bingolott, BingoLottos Jubileumskalender, 100 kr, 150 kr, 250 kr, 500 kr, 2.5000 kr, Sport & Fritid 2.000 kr, Mat 2.500 kr, Dansbandskryssning 6.000 kr, Allt till köket 8.500 kr, Inredning 10.000 kr, Weekend i Prag 15.000 kr, Semesterresa 20.000 kr | |||
|} | |} | ||
[[Kategori:Bingo]] | [[Kategori:Bingo]] |
redigeringar