38 029
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 514: | Rad 514: | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 47.02|2]]'''||100 kr, 150 kr, 250 kr, 500 kr, 1.000 kr, 2.500 kr, 5.000 kr, 8.500 kr, 10.500 kr, 15.000 kr, 55.000 kr | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 47.02|2]]'''||100 kr, 150 kr, 250 kr, 500 kr, 1.000 kr, 2.500 kr, 5.000 kr, 8.500 kr, 10.500 kr, 15.000 kr, 55.000 kr | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 47.03|3]]'''||100 kr, 150 kr, 250 kr, 500 kr, 1.000 kr, 2. | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 47.03|3]]'''||100 kr, 150 kr, 250 kr, 500 kr, 1.000 kr, 2.500 kr, 5.000 kr, 10.500 kr, 12.500 kr, 20.000 kr, 45.000 kr | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 47.04|4]]'''||100 kr, 150 kr, 250 kr, 500 kr, 1.000 kr, 2. | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 47.04|4]]'''||100 kr, 150 kr, 250 kr, 500 kr, 1.000 kr, 2.500 kr, 5.000 kr, 7.000 kr, 12.500 kr, 20.000 kr, 50.000 kr | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 47.05|5]]'''||100 kr, 150 kr, 250 kr, 500 kr, 1.000 kr, 2.500 kr, 5.000 kr, 10.500 kr, 12.500 kr, 20.000 kr, 45.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 47.06|6]]'''||100 kr, 150 kr, 250 kr, 500 kr, 1.000 kr, 2.500 kr, 5.000 kr, 7.000 kr, 12.500 kr, 20.000 kr, 50.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 47.07|7]]'''||100 kr, 150 kr, 250 kr, 500 kr, 1.500 kr, 3.000 kr, 5.500 kr, 7.500 kr, 11.000 kr, 20.000 kr, 50.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 47.08|8]]'''||100 kr, 150 kr, 250 kr, 500 kr, 3.500 kr, 4.500 kr, 6.000 kr, 8.500 kr, 10.500 kr, 14.5000 kr, 55.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 47.09|9]]'''||100 kr, 150 kr, 250 kr, 500 kr, 2.000 kr, 5.000 kr, 6.5000 kr, 10.500 kr, 15.500 kr, 18.000 kr, 45.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 47.10|10]]'''||100 kr, 150 kr, 250 kr, 500 kr, 1.000 kr, 1.500 kr, 4.500 kr, 8.000 kr, 12.500 kr, 17.500 kr, 50.000 kr | |||
|} | |} | ||
[[Kategori:Bingo]] | [[Kategori:Bingo]] |
redigeringar