37 911
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 131: | Rad 131: | ||
|Quando quando quando||{{spotify|id=3FCBxjD47uJd53kSW53rn5}} | |Quando quando quando||{{spotify|id=3FCBxjD47uJd53kSW53rn5}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "8"|'''[[Avsnitt 20.15|15]]''' ||rowspan= "2"|Charlie's Magazine||Sweet alibi||{{spotify|id=56Og62FIMp3rAFr7AxCTKz}} | ||
|- | |- | ||
|Where the roses grow||{{spotify|id=5kFk32o8CWAFkHxKMReD45}} | |Where the roses grow||{{spotify|id=5kFk32o8CWAFkHxKMReD45}} | ||
|- | |- | ||
|rowspan= " | |rowspan= "5"|Östen med resten||Pesimist konsulten|| | ||
|- | |- | ||
| | |I've got rhythm|| | ||
|- | |||
|Jag blir hellre jagad av vargar|| | |||
|- | |||
|Vandraren|| | |||
|- | |||
|Vem ska jag tro på|| | |||
|- | |||
||Husbandet ''(bingomusik)''||lika blå som dina ögon|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 20.16|16]]''' ||rowspan= "2"|Army Of Lovers ||Hands Up | | style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 20.16|16]]''' ||rowspan= "2"|Army Of Lovers ||Hands Up |
redigeringar