37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 40: | Rad 40: | ||
|Downtown|| | |Downtown|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 21.04|4]]''' ||rowspan= "3"|Vikingarna||Att älska någon så||{{spotify|id=2kbXmFyUf7BXFQKWPRy70p}} | ||
|- | |- | ||
|Alla dessa underbara år||{{spotify|id=0sQvEz7qk2pOThpWZJg8nI}} | |Alla dessa underbara år||{{spotify|id=0sQvEz7qk2pOThpWZJg8nI}} | ||
|- | |- | ||
| | |Livet går ej i repris||{{spotify|id=16gTssxhPxujY9ld5288T6}} | ||
|- | |- | ||
|Christopher Shorooi||5 | |Christopher Shorooi||5:15||{{spotiy|id=6q1xxlHC7ZrsR0EmCRS5zi}} | ||
|- | |||
|rowspan= "2"|Husbandet ''(bingomusik)''||Ack Värmeland, du sköna|| | |||
|- | |||
|Visa från Utanmyra|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "4"|'''[[Avsnitt 21.05|5]]''' ||rowspan= "2"|Danne Stråhed||Vägen till himlen||{{spotify|id=4hOfWUhCb2AdC9cjmy7Qys}} | | style="text-align: center;" rowspan= "4"|'''[[Avsnitt 21.05|5]]''' ||rowspan= "2"|Danne Stråhed||Vägen till himlen||{{spotify|id=4hOfWUhCb2AdC9cjmy7Qys}} |
redigeringar