37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 82: | Rad 82: | ||
|- | |- | ||
||Gran Canara||099-315 70||9.95 kr||1, 3, 8 | ||Gran Canara||099-315 70||9.95 kr||1, 3, 8 | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 45.14|14]]'''||Maries vinster||099-315 45||9.95 kr|| | |||
|- | |||
||Jackpott||099-315 80||9.95 kr|| | |||
|- | |||
||Thailand||099-315 70||9.95 kr||2, 8, 9 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar