37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 27: | Rad 27: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" |'''[[Avsnitt 18.05|5]]''' ||Markoolio ||Roberta|| | | style="text-align: center;" |'''[[Avsnitt 18.05|5]]''' ||Markoolio ||Roberta|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "2"|'''[[Avsnitt 18.08|8]]''' ||rowspan= "2"|Savage Garden||I knew I loved you||{{spotify|id=0dQ8sFlmQakH1r2r9IqlYH}} | |||
|- | |||
|The Animal song||{{spotify|id=2KlAg2FlX6GjC8asxwhheR}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "4"|'''[[Avsnitt 18.11|11]]''' || rowspan= "2"|Sven-Ingvars||Jag ringer på fredag||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/709uTN6yYi0wvFuDz87PQL]]</center> | | style="text-align: center;" rowspan= "4"|'''[[Avsnitt 18.11|11]]''' || rowspan= "2"|Sven-Ingvars||Jag ringer på fredag||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/709uTN6yYi0wvFuDz87PQL]]</center> | ||
Rad 35: | Rad 39: | ||
|- | |- | ||
||Kommer du ihåg||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/3g06Hixvnd47oPkhxweYOw]]</center> | ||Kommer du ihåg||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/3g06Hixvnd47oPkhxweYOw]]</center> | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"|'''[[Avsnitt 18.12|12]]''' || rowspan= "2"|Nanne Grönwall ||Svarta änkan|| | | style="text-align: center;" rowspan= "8"|'''[[Avsnitt 18.12|12]]''' || rowspan= "2"|Nanne Grönwall ||Svarta änkan|| |
redigeringar