38 059
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 261: | Rad 261: | ||
|- | |- | ||
|Some day my prince will come|| | |Some day my prince will come|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 34.22|22]]''' ||Suzzie Tapper||Visst finns mirakel||{{spotify|id=5mr21VKMV27azFvhTKK6E8}} | |||
|- | |||
|Matz Bladhs ||Varje natt varje dag||{{spotify|id=07ou0sG1UJcvXe57KznoLc}} | |||
|- | |||
|Stefan Andersson||Mästarsmeden|| | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Staffan Åberg och Joel Jungerstedt ''(bingomusik)''||Hope|| | |||
|- | |||
|Georgia on my mind|| | |||
|- | |||
|When summer comes|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar