37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 312: | Rad 312: | ||
|- | |- | ||
|Rudolf med röda mulen|| | |Rudolf med röda mulen|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Full Bricka/Avsnitt 01.45|45]]''' ||rowspan= "3"|Carl-Magnus Carlsson ''(bingomusik)''||Jul på Sälens Högfjällshotell|| | |||
|- | |||
||Ding Dong Merrily On High|| | |||
|- | |||
|Vinterträdgården|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
[[Category:Soundtrack|Full Bricka]] | [[Category:Soundtrack|Full Bricka]] |
redigeringar