37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 182: | Rad 182: | ||
|- | |- | ||
|Sukiyaki|| | |Sukiyaki|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 44.19|19]]''' || Canyons ||Bara du|| | | style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 44.19|19]]''' || Canyons ||Bara du|| | ||
Rad 193: | Rad 192: | ||
|- | |- | ||
|Ein Bisschen Frieden|| | |Ein Bisschen Frieden|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 44.20|20]]''' || Voize||Kom och ge kom och ta|| | |||
|- | |||
|Mingos||All That|| | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Mattias Bylund ''(bingomusik)''||Birds|| | |||
|- | |||
|Gravity|| | |||
|- | |||
|Hertbreak Hotel|| | |||
|- | |||
|Hold me|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar