37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 72: | Rad 72: | ||
||Tre tända ljus||{{spotify|id=55ZgCF7qbMTTmEPr0SEhmm}} | ||Tre tända ljus||{{spotify|id=55ZgCF7qbMTTmEPr0SEhmm}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 05.14|14]]''' ||Bodil Hovenlids||Vita lögner röda rosor|| | | style="text-align: center;" rowspan= "2"|'''[[Avsnitt 05.14|14]]''' ||rowspan= "2"|Bodil Hovenlids||Vita lögner röda rosor|| | ||
|- | |||
|Som en ostämd ton|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 05.16|16]]''' || rowspan= "5"|Göran Lindbergs orkester|| Om änglar finns||{{spotify|id=7Lh0LfpwwKD1ssiDb219zq}} | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 05.16|16]]''' || rowspan= "5"|Göran Lindbergs orkester|| Om änglar finns||{{spotify|id=7Lh0LfpwwKD1ssiDb219zq}} |
redigeringar