37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 71: | Rad 71: | ||
|- | |- | ||
||The Flying Eagles||Filippa|| | ||The Flying Eagles||Filippa|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 05.14|14]]''' ||Bodil Hovenlids||Vita lögner röda rosor|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 05.16|16]]''' || rowspan= "5"|Göran Lindbergs orkester|| Om änglar finns||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/7Lh0LfpwwKD1ssiDb219zq]]</center> | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 05.16|16]]''' || rowspan= "5"|Göran Lindbergs orkester|| Om änglar finns||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/7Lh0LfpwwKD1ssiDb219zq]]</center> |
redigeringar