37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 109: | Rad 109: | ||
|- | |- | ||
|Still awake|| | |Still awake|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 33.10|10]]''' || Shirley Clamp||Tålamod||{{spotify|id=4fqxAJ2w0rMTbdtxYCXkOA}} | |||
|- | |||
|Anna Sahlin, Måns Zelmerlöw och Peter Johansson||Footloose-medley|| | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Matts Alsberg ''(bingomusik)''||Lead me to the water|| | |||
|- | |||
|Any one of these days|| | |||
|- | |||
|Gonna come for you|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar