37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 93: | Rad 93: | ||
|- | |- | ||
|Liverpool & Claes af Geijerstam ''(bingomusik)''||Norwegian Wood|| | |Liverpool & Claes af Geijerstam ''(bingomusik)''||Norwegian Wood|| | ||
|- | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 33.08|8]]''' || Katie Melua ||If you were a sailboat||{{spotify|id=21eVhkVvtPMx6tc4Pz7zBc}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Janne Lucas Persson ''(bingomusik)''||Ballae pour adeline|| | |||
|- | |||
|Susannes sång|| | |||
|- | |||
|Blues/Gospel medley|| | |||
|- | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar