37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 49: | Rad 49: | ||
|- | |- | ||
|End Street|| | |End Street|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 33.05|5]]''' || rowspan= "2"|Peter Jöback||Hur hamnade jag här||{{spotify|id=0IXt3z9QdX0hS4kMnynPDb}} | |||
|- | |||
|Stockholm i natt||{{spotify|id=2Ax2a5arM3Jygi0EC3GJ2o}} | |||
|- | |||
| rowspan= "2"|Johan Stengård och Andreas Landegren ''(bingomusik)''||Over the rainbow|| | |||
|- | |||
|Georgia on my mind|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar