37 911
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 471: | Rad 471: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.10|10]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 250 kr, 500 kr, Hemelektronik, Sardinien, Mat, Kreta för hela familjen, Vitvaror, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.10|10]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 250 kr, 500 kr, Hemelektronik, Sardinien, Mat, Kreta för hela familjen, Vitvaror, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.11|11]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 250 kr, 500 kr, Vitvaror, Hemelektronik, Heminredning, Mat, Semesterresa, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.12|12]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 250 kr, 500 kr, Espressomaskin, Induktionsspis, Köksmöbler, Köksassitent, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.13|13]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 250 kr, 500 kr, Mat, Bärbar dator, Volkswagen Golf TSI 105 Masters, Vardagsrummet, Rhodos för hela familjen, Du väljer vinsten 80.000 kr, Du väljer vinsten 100.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.14|14]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 1000 kr, 10.000 kr, Vitvaror, Heminredning, Volkswagen Golf TSI 105 Masters, Hemelektronik, Semesterresa | |||
|} | |} | ||
[[Kategori:Bingo]] | [[Kategori:Bingo]] |
redigeringar