37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 25: | Rad 25: | ||
|- | |- | ||
| Fadertärn|| | | Fadertärn|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 33.03|3]]''' || Nanne Grönwall||Pissenisse||{{spotify|id=5rFrK4Co5PtKnltUdzCizB}} | |||
|- | |||
|RyanDan ||Like the sun||{{spotify|id=17uKuSLtqqWnmOk1UMbjBt}} | |||
|- | |||
| rowspan= "5"|Dana Dragomir ''(bingomusik)''||Vem kan segla förutan vind||{{spotify|id=6PG5szWriJdFtiY9eWO9e8}} | |||
|- | |||
|Fragncia||{{spotify|id=524RMXZWM6YZE30Dx7yWwD}} | |||
|- | |||
|Koppången||{{spotify|id=7wV6s8Q8gmE3q2fPKEuT4G}} | |||
|- | |||
|Time to say goodbye|| | |||
|- | |||
| Mio min Mio||{{spotify|id=2HIQS1u9o8NhuVjAEVEqGI}} | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar