37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 5: | Rad 5: | ||
|- | |- | ||
! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 06.01|1]]''' || rowspan= "7"|Candela||Dansa med mig|| | |||
|- | |||
|När du ser på mig||{{spotify|id=7jtW115awLcXjvk2k0OPR2}} | |||
|- | |||
|Du har fått mig att falla ||{{spotify|id=5YNLIHJFLf7GphVtpIWPPU}} | |||
|- | |||
|Hanky Panky||{{spotify|id=6rIFL9rYoFbO9gLcRBoafq}} | |||
|- | |||
|Ännu doftar kärlek || | |||
|- | |||
|Nätterna med dig||{{spotify|id=01HM81czeNfNj5kFCx3GS0}} | |||
|- | |||
|I afton dans|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 06.10|10]]''' || rowspan= "7"|Seastars||Du måste skynda dig|| | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 06.10|10]]''' || rowspan= "7"|Seastars||Du måste skynda dig|| |
redigeringar