37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 33: | Rad 33: | ||
|- | |- | ||
|Den röda stugan||{{spotify|id=4lal6KzJARvGYi21j9NH5C}} | |Den röda stugan||{{spotify|id=4lal6KzJARvGYi21j9NH5C}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 09.16|16]]''' || rowspan= "4"|Vikingarna||Du gav bara löften||{{spotify|id=3OkfCgV6AMufIMRIiffNQA}} | |||
|- | |||
|San Marino ||{{spotify|id=1KhOkWkOn1vQYlfZdlST1s}} | |||
|- | |||
|Jag Vill Ge Dig Min Morgon|| | |||
|- | |||
|Santa Maria||{{spotify|id=1SJ3MtEp4BvuJVZXptJ1op}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "23"| '''[[Avsnitt 09.17|17]]''' || Göteborgs domkyrkas gosskör och husbandet|| Julpotpurri|| | | style="text-align: center;" rowspan= "23"| '''[[Avsnitt 09.17|17]]''' || Göteborgs domkyrkas gosskör och husbandet|| Julpotpurri|| |
redigeringar