37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 82: | Rad 82: | ||
|Salut d' Amour|| | |Salut d' Amour|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 32.08|8]]''' || Danny Saucedo ||Tokyo||{{spotify|id=7nOXCd2V6vdBgrP7PlD91D}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Anders Ekborg||Han som vunnit allt||{{spotify|id=7iFSuT4sB8J7ZB6jUa4Xlt}} | |||
|- | |||
|Intill||{{spotify|id=3h2R59VbhkVYthjUP3aj7H}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Krokodil ''(bingomusik)''||Mothership|| | |||
|- | |||
|Godspeed|| | |||
|- | |||
|The fridge|| | |||
|- | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar