37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 280: | Rad 280: | ||
|Vid Betlehem en vinternatt|| | |Vid Betlehem en vinternatt|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "8"|'''[[Avsnitt 43.21|21]]''' ||Erik Hassle ||Grace||{{spotify|id=5dVk2t0S6QISUTRKFCV9bn}} | ||
|- | |- | ||
|Tollereds gosskör & Susan Boyle||Happy New Year|| | |Tollereds gosskör & Susan Boyle||Happy New Year|| | ||
|- | |- | ||
|Jill Johnson||A woman can change her mind||{{spotify|id=5T9zF37jzlmBhyTLirV7xW}} | |Jill Johnson||A woman can change her mind||{{spotify|id=5T9zF37jzlmBhyTLirV7xW}} | ||
|- | |||
|Andreas Weise||Sunday Morning||{{spotify|id=4RmYLuW3tTORlYbFBCGA71}} | |||
|- | |||
|Andreas Weise, Gunhild Carling och Jessica Andersson||Dancing In The Street|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Husbandet och Gunhild Carling ''(bingomusik)''||Audi Lang Syne|| | |||
|- | |||
|I've got my love to keep me warm|| | |||
|- | |||
|Husbandet ''(bingomusik)''||New year's day|| | |||
|- | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
{{soundtrack | {{soundtrack |
redigeringar