37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 51: | Rad 51: | ||
|- | |- | ||
|Jeff Franzel ''(bingomusik)''||Reminisching|| | |Jeff Franzel ''(bingomusik)''||Reminisching|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 32.05|5]]''' || Calaisa||Sisters in Arms||{{spotify|id=6h5ohZDThxOntsT4ublBp1}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Veronica Maggio ||Havanna mamma||{{spotify|id=3Kypcf3zQuxWA41vRJikqD}} | |||
|- | |||
|Dumpa mig||{{spotify|id=269GFZePWvOkLHQKp0R0oe}} | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar