37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) mIngen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 49: | Rad 49: | ||
|I'm Gonna Rock It|| | |I'm Gonna Rock It|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "11"| '''[[Avsnitt 10.20|20]]''' ||rowspan= "2"|GöteborgsMusiken||Intåg i Sommarhagen|| | |||
|- | |||
|Gotländsk summarnatt|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|GöteborgsMusiken och Hans Josefsson||Då väntar jag vid vägarna|| | |||
|- | |||
|Inbjudan till Bohuslän || | |||
|- | |||
|GöteborgsMusiken och Göran Marcusson||Vid Frösö kyrka || | |||
|- | |||
|rowspan= "5"|Sten & Stanley||Sommar||{{spotify|id=57kgwk34LVTN6HCGMkqKgu}} | |||
|- | |||
|Jag vill vara din, Margareta||{{spotify|id=3KDLyp0cMrWeEZI1PTHYm5}} | |||
|- | |||
|Radio Luxemburg ||{{spotify|id=5L2cHtLEV1scL4rxozTPYN}} | |||
|- | |||
|Rosor Doftar Alltid Som Mest När Det Skymmer||{{spotify|id=6YaVKeFku5IIrn83QuBN0q}} | |||
|- | |||
|A Rockin' Good Way ||{{spotify|id=62tAtyrykJz3HbGP0kKEow}} | |||
|- | |||
|Bitvis ''(musikvideo)''||Loket|| | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar