37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 236: | Rad 236: | ||
|Betlehems stjärna|| | |Betlehems stjärna|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.19|19]]''' ||West of Eden||Fairytale of New York|| | | style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 43.19|19]]''' ||West of Eden||Fairytale of New York|| | ||
|- | |||
|rowspan= "2"|John Lindberg Trio||Make My Wish Come true||{{spotify|id=1dTznRKS1ZDTpL4UVEazgR}} | |||
|- | |||
|Christmas Honeymoon||{{spotify|id=2sjNAf1ubgQnUyE4u6u8um}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Mattias Bylund ''(bingomusik)''||Jag såg mamma kyssa tomten|| | |||
|- | |||
|Feliz Navidad|| | |||
|- | |||
|We wish you a merry Christmas|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar