37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) (Skapade sidan med 'Det här en lista över soundtrack i säsong 31 av BingoLotto. ==Soundtrack== <onlyinclude>{| class="wikitable" |- ! # !! Artist!! Låt!!Spotify |- | style="text-ali...') |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 18: | Rad 18: | ||
| Tag a lot|| | | Tag a lot|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 32.02|2]]''' ||Claes Malmberg||Guys and Dolls | |||
|- | |||
|Tommy Körberg||A woman in love | |||
|- | |||
| rowspan= "3"| Husbandet och Ulf Wakenius ''(bingomusik)''||Weekend i L.A. | |||
|- | |||
|Trubbel|| | |||
|- | |||
|Affirmation|| | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar