37 911
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) m (→Säsong 43) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 434: | Rad 434: | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.16|16]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Heminredning, Mat, Hemelektronik, Vitvaror, Semesterresa, Du väljer vinsten 50.000 kr, Du väljer vinsten 80.000 kr | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.16|16]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Heminredning, Mat, Hemelektronik, Vitvaror, Semesterresa, Du väljer vinsten 50.000 kr, Du väljer vinsten 80.000 kr | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.17|17]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Hemelektroik, Mat, Vitvaror, Heminredning, Semesterresa, Du väljer vinsten 25.000 kr, Du väljer vinsten 50.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.18|18]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Espressomaskin, Häll & Ugn, Mat, Induktionsspis, Köksmöbler, Du väljer vinsten 25.000 kr, Du väljer vinsten 50.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.19|19]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Hemelektronik, Vitvaror, mat, Semesterresa, Heminredning, Du väljer vinsten 25.000 kr, Du väljer vinsten 50.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.20|20]]'''||Nyårslott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 500.000 kr, Nya säsongar, Mat, Volvo S60 D3 Momentum, Fotobok på nätet, Ipad 3 med tillbehör, Hurtigruten, Rhodos för hela familjen, Du väljer vinsten 50.000 kr, Du väljer vinsten 75.000 kr | |||
|- | |||
|} | |} | ||
[[Kategori:Bingo]] | [[Kategori:Bingo]] |
redigeringar