37 911
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) m (→Säsong 43) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 425: | Rad 425: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.12|12]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Heminredning, Mat, Vitvaror, Hemelektronik, Semesterresa, Du väljer vinsten 50.000 kr, Du väljer vinsten 80.000 kr | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.12|12]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Heminredning, Mat, Vitvaror, Hemelektronik, Semesterresa, Du väljer vinsten 50.000 kr, Du väljer vinsten 80.000 kr | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.13|13]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Vitvaror, Semesterresa, Volvo V60 T3 Monementum Volvo V70 D3 Momentum, Heminredning, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 25.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.14|14]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Heminredning, Semesterresa, Vitvaror, Hemelektronik, Mat, Du väljer vinsten 25.000 kr, Du väljer vinsten 50.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.15|15]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Bärbar dator, 55" Vägg-TV, Hemelektronik, Mat, Kyl & Frys, Du väljer vinsten 25.000 kr, Du väljer vinsten 50.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.16|16]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Heminredning, Mat, Hemelektronik, Vitvaror, Semesterresa, Du väljer vinsten 50.000 kr, Du väljer vinsten 80.000 kr | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategori:Bingo]] | [[Kategori:Bingo]] |
redigeringar