37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 145: | Rad 145: | ||
|- | |- | ||
|Små, små ord|| | |Små, små ord|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 43.13|13]]''' ||rowspan= "2"| Robin Stjernberg || On my mind||{{spotify|id=5mWgCdQJqyvgbnMHWS21IT}} | |||
|- | |||
||Scars|| Judy|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar