37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 74: | Rad 74: | ||
|- | |- | ||
|Madrugada|| | |Madrugada|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 31.11|11]]''' ||rowspan= "2"| Roxette||One wish||{{spotify|id=34fI45l5xJD3c85tJUNCsF}} | |||
|- | |||
|The Look||{{spotify|id=46WVVHERbHreW3Ap2ztQt8}} | |||
|- | |||
|Jill Johnson ||Cowboy up||{{spotify|id=2yQEHjUTKxD4zvwb8Scasn}} | |||
|- | |||
|Gunilla Backman||Med ögon känsliga för grönt||{{spotify|id=3x6KyIGq8DxESh3cYIZxfF}} | |||
|- | |||
| rowspan= "2"|Jonas Olsson och Maria Wigander ''(bingomusik)''||Vocalise|| | |||
|- | |||
|Mozarts klarinettkonsert|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar