37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 61: | Rad 61: | ||
|- | |- | ||
||Lasse Stefanz & Christina Lindberg||De sista ljuva åren||{{spotify|id=73vSUsadNF7qNzaUezyvjV}} | ||Lasse Stefanz & Christina Lindberg||De sista ljuva åren||{{spotify|id=73vSUsadNF7qNzaUezyvjV}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "10"| '''[[Avsnitt 14.20|20]]''' || rowspan= "3"|Lasse Berghagen ||Från kust till kust||{{spotify|id=60vMtPkGIzxXXlevqDRRit}} | |||
|- | |||
|Bäst av allt||{{spotify|id=1u34ZKBlvcT1OkCctrwyxj}} | |||
|- | |||
|Du är ljuset i mitt liv||{{spotify|id=1D6Rdg1OBwabc9glxMa3X3}} | |||
|- | |||
||Lasse Berghagen och Lodolakören||Du vandrar som oftast allena|| | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Elisabeth Andreassen||Som stjärnor små|| | |||
|- | |||
|Danse mot vår||{{spotify|id=3cNsKppvdRWeGlE1aPyqzT}} | |||
|- | |||
|Så länge skutan kan gå|| | |||
|- | |||
||Lodolakören, Elisabeth Andreassen och Lasse Berghagen||En morgon av lycka|| | |||
|- | |||
||Lodolakören||Danslek|| | |||
|- | |||
||Lasse Berghagen, Loket, Lodolakören och Elisabeth Andreassen||En kväll i juni|| | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar