37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 93: | Rad 93: | ||
|- | |- | ||
|Slow boat to China|| | |Slow boat to China|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 43.08|8]]''' || rowspan= "2"|Sara Varga||Hur gör vi nu||{{spotify|id=48v1eTxn4WVlJK3YW6R5uX}} | |||
|- | |||
|Min poet||{{spotify|id=http://open.spotify.com/track/29nt9IbKel0cqZh7Qm1fDw}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Sommaren som aldrig säger nej|| | |||
|- | |||
|Eagle|| | |||
|- | |||
|Fly on the wings of love|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar