37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) mIngen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 264: | Rad 264: | ||
|Barnatro|| | |Barnatro|| | ||
|- | |- | ||
|En söndag i april|| | |En söndag i april|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 31 augusti 1999|31 augusti 1999]]''' ||rowspan= "6"|Ronnie & Göran||Ge mig kärlek|| | |||
|- | |||
|Min bardomstid|| | |||
|- | |||
|Jesus gör dig fri|| | |||
|- | |||
|Treat me nice|| | |||
|- | |||
|De' ä' dans på Brännö brygga|| | |||
|- | |||
|Främling|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "12"|'''[[Avsnitt 10 oktober 1999|10 oktober 1999]]''' ||rowspan= "8"|Vikingarna||Till mitt eget Blue Hawaii||{{spotify|id=3uhCIA0xy4qTUHrWVA55bb}} | | style="text-align: center;" rowspan= "12"|'''[[Avsnitt 10 oktober 1999|10 oktober 1999]]''' ||rowspan= "8"|Vikingarna||Till mitt eget Blue Hawaii||{{spotify|id=3uhCIA0xy4qTUHrWVA55bb}} |
redigeringar