37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 66: | Rad 66: | ||
|Inget stoppar oss nu||{{spotify|id=76XraHqTrC1UpFJTgzDxx2}} | |Inget stoppar oss nu||{{spotify|id=76XraHqTrC1UpFJTgzDxx2}} | ||
|- | |- | ||
|rowspan= "3"|Mattias Bylund och Tomas Jonsson''(bingomusik)''||Leende guldbruna ögon|| | |rowspan= "3"|Mattias Bylund och Tomas Jonsson ''(bingomusik)''||Leende guldbruna ögon|| | ||
|- | |- | ||
|In the club|| | |In the club|| | ||
|- | |- | ||
|Drive|| | |Drive|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 43.06|6]]''' || rowspan= "2"|Anna Sahlin och Solid Gospel||Jamie | |||
|- | |||
|Horns Of Mississippi | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbnadet ''(bingomusik)''||Gold|| | |||
|- | |||
|Fields of Gold|| | |||
|- | |||
|Guldet blev till sand|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar