37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 9: | Rad 9: | ||
|- | |- | ||
|Every little thing|| | |Every little thing|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"|'''[[Avsnitt 8 maj 1995|8 maj 1995]]''' ||rowspan= "9"|Curt Borkman och Help||Smoke Gets In Your Eyes|| | |||
|- | |||
||It's not unusual|| | |||
|- | |||
||Silhouettes|| | |||
|- | |||
||Too Young || | |||
|- | |||
||Rambling Rose|| | |||
|- | |||
||Green Green Grass of Home|| | |||
|- | |||
|| What'd I Say || | |||
|- | |||
||Rock around the clock|| | |||
|- | |||
||Shake rattle and roll|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "4"|'''[[Avsnitt 4 mars 1996|4 mars 1996]]''' ||rowspan= "4"| Göteborgs dragspelsklubb<br>med Henrik Reinhold Wennerborn||Välkommen till Göteborg|| | | style="text-align: center;" rowspan= "4"|'''[[Avsnitt 4 mars 1996|4 mars 1996]]''' ||rowspan= "4"| Göteborgs dragspelsklubb<br>med Henrik Reinhold Wennerborn||Välkommen till Göteborg|| |
redigeringar