37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) (Skapade sidan med 'Det här en lista över soundtrack i säsong 31 av BingoLotto. ==Soundtrack== <onlyinclude>{| class="wikitable" |- ! # !! Artist!! Låt!!Spotify |- | style="text-ali...') |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 14: | Rad 14: | ||
|Air Brasilia|| | |Air Brasilia|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 31.02|2]]''' || rowspan= "2"|Peter Jöback|| Jag står för allt jag gjort||{{spotify|id=0UtCnS29HvNz9sQwikE5cx}} | |||
|- | |||
| Jag Blundar I Solens Sken ||{{spotify|id=5atVJZ9fsQKZR39GrCH1ht}} | |||
|- | |||
| rowspan= "2"|Sweet Strings ''(bingomusik)''||Ave Maria|| | |||
|- | |||
|Mot solnedgången|| | |||
|- | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar