37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) mIngen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 5: | Rad 5: | ||
|- | |- | ||
! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 09.01|1]]''' || rowspan= "7"| Martinzez|| Säg hej till kärleken||{{spotify|id=/261EJWaUDHZRQYejKYScT7}} | |||
|- | |||
||Våga och vinn|| | |||
|- | |||
||De e nåt på gång|| | |||
|- | |||
||I ett stilla sommarregn|| | |||
|- | |||
||En riktig vardagssymfoni||{{spotify|id=5O4dpJcZhdTkda7inXbIUg}} | |||
|- | |||
||Om du vill|| | |||
|- | |||
||57:ans Chevrolet och jag||{{spotify|id=6S9lSrnAI41fNDVk6nLueB}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "23"| '''[[Avsnitt 09.17|17]]''' || Göteborgs domkyrkas gosskör och husbandet|| Julpotpurri|| | | style="text-align: center;" rowspan= "23"| '''[[Avsnitt 09.17|17]]''' || Göteborgs domkyrkas gosskör och husbandet|| Julpotpurri|| |
redigeringar