37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 6: | Rad 6: | ||
! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "9"|'''[[Avsnitt 18.01|1]]''' || rowspan= "2"|Tommy Nilsson||Till Monica||{{spotify|id=32OVlcwifV9YkmUNcIeDQo}} | ||
|- | |- | ||
||Öppna din dörr||{{spotify|id=4bcnUDksPr6hCr04DwtlY7}} | ||Öppna din dörr||{{spotify|id=4bcnUDksPr6hCr04DwtlY7}} | ||
Rad 13: | Rad 13: | ||
|- | |- | ||
||Öppet hav||{{spotify|id=0NpnsbKaDuvcQYMZtk05Oc}} | ||Öppet hav||{{spotify|id=0NpnsbKaDuvcQYMZtk05Oc}} | ||
|- | |||
|rowspan= "5"|Husbandet||Money, Money, Money|| | |||
|- | |||
||Jag vill ha en egen måne|| | |||
|- | |||
||Främling|| | |||
|- | |||
||Inbjudan till Bohuslän|| | |||
|- | |||
||Ta av dig skona|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" |'''[[Avsnitt 18.04|4]]''' ||Barbados ||Kom hem ||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/2VY6Ugb5GUgWfUTpEEx85J]]</center> | | style="text-align: center;" |'''[[Avsnitt 18.04|4]]''' ||Barbados ||Kom hem ||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/2VY6Ugb5GUgWfUTpEEx85J]]</center> |
redigeringar