37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 49: | Rad 49: | ||
|- | |- | ||
|Heroes|| | |Heroes|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 43.04|4]]''' || rowspan= "3"|Sten & Stanley||Då kommer minnerna|| {{spotify|id=7KqbLfCpsJgFRWjVjOmxCf}} | |||
|- | |||
|Det känns när det svänger||{{spotify|id=2UxbsTSBZgOxnkPV53yPZT | |||
|- | |||
|Torparvisa{{spotify|id=4aLg0cwC4B2TxEqYXnYXTX | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Beds are burning|| | |||
|- | |||
|Tears on my pillow|| | |||
|- | |||
|Our House|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
{{soundtrack | {{soundtrack | ||
|säsong=43 | |säsong=43 | ||
}} | }} | ||
[[Category:Soundtrack|43]] | [[Category:Soundtrack|43]] |
redigeringar