37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 38: | Rad 38: | ||
|I know him so well|| | |I know him so well|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 43.03|3]]''' || rowspan= "2"|Andreas Weise||Another Saturday Night|| {{spotify|id=1Y65nbuqY35fEjP3H8mrLM}} | ||
|- | |- | ||
|Something beautiful|| | |Something beautiful|| | ||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Congratulations|| | |||
|- | |||
|Itsy Bitsy Teenie Weenie Yellow Polka Dot Bikini || | |||
|- | |||
|Heroes|| | |||
|- | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar