37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 21: | Rad 21: | ||
|- | |- | ||
||Erik Frank, Pierre Eriksson och Ingmar Nordströms||Novelty Accordion|| | ||Erik Frank, Pierre Eriksson och Ingmar Nordströms||Novelty Accordion|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 14.02|2]]''' || rowspan= "7"|Lena Philipsson||Tänk om jag aldrig mer||{{spotify|id=7dyleF1gtttM3f6P7Sd1Fj}} | |||
|- | |||
||Månsken i augusti||{{spotify|id=3L1wW5EReORFLmS8gTRMOb}} | |||
|- | |||
||Bästa vänner||{{spotify|id=7980qy5S3eM8Opl2BY5pqj}} | |||
|- | |||
||Dansa i neon||{{spotify|id=6Gr22UPMK7MArMazaU9uHC}} | |||
|- | |||
||Av & På||{{spotify|id=2D0ua9VE4VuijrEs2wq70h}} | |||
|- | |||
||Måndag Tisdag ||{{spotify|id=6pCJ9eZS2NhPdMsV1TKgMm}} | |||
|- | |||
||Stjärnorna||{{spotify|id=3gTUVouJxc5MmwV30l6Xwt}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 14.03|3]]''' || rowspan= "7"|Barbados||One way ticket||{{spotify|id=4ZZjf6dVxQFiriGkdqLhAK}} | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 14.03|3]]''' || rowspan= "7"|Barbados||One way ticket||{{spotify|id=4ZZjf6dVxQFiriGkdqLhAK}} |
redigeringar