37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 24: | Rad 24: | ||
| style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 28.18|18]]''' || Caroline Wennergren||Doing the Bossa Supernova||{{spotify|id=5MJBDxFhQBFCpyow4pL9Dk}} | | style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 28.18|18]]''' || Caroline Wennergren||Doing the Bossa Supernova||{{spotify|id=5MJBDxFhQBFCpyow4pL9Dk}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 28.21|21]]''' || rowspan= "3"| Lill-Babs|| Om inte du fanns|| {{spotify|id=427lDLjEADXFIFCwG17H7U}} | | style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 28.21|21]]''' || rowspan= "3"| Lill-Babs|| Om inte du fanns|| {{spotify|id=427lDLjEADXFIFCwG17H7U}} | ||
|- | |- | ||
Rad 30: | Rad 29: | ||
|- | |- | ||
|Leva Livet|| {{spotify|id=6P40lE9SODIcT21NpmRd2I}} | |Leva Livet|| {{spotify|id=6P40lE9SODIcT21NpmRd2I}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 28.23|23]]''' || Mats Paulson och Brunnsbo musikklasser ||Barfotavisan|| | |||
|- | |||
|Orsa Spelmän||Bälter Svens paradpolkett||{{spotify|id=1283dAE1ZAP54LT28wDXFJ}} | |||
|- | |||
|Mats Paulon med Orsa Spelmän||Fredriks gånglåt|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"| Amy Diamond|| What's In It For Me|| {{spotify|id=6fZgEkoLO6wKBnuwwZ3OTJ}} | |||
|- | |||
|Welcome to the city|| {{spotify|id=6luiHIkcHGowkSMRMPpEiE}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"| Orsa Spelmän ''(bingomusik)''||Perras vårlåt|| | |||
|- | |||
|Frisells gånglåt|| | |||
|- | |||
||Annas visa||{{spotify|id=1gGGoz5wAJHFeqCQV5aF9t}} | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar