37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 178: | Rad 178: | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 24.22|22]]'''||'''Lena:''' 3.250.000 kr||'''Lilian:''' 162.000 kr||'''Kjell-Ove:''' 146.000 kr | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 24.22|22]]'''||'''Lena:''' 3.250.000 kr||'''Lilian:''' 162.000 kr||'''Kjell-Ove:''' 146.000 kr | ||
|} | |} | ||
===Säsong 25=== | |||
{|class="wikitable" | |||
|- | |||
! # | |||
! Vinstsumma | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 25.01|1]]'''||200.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 25.02|2]]'''||4.250.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 25.03|3]]'''||1.750.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 25.04|4]]'''||200.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 25.05|5]]'''||1.500.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 25.06|6]]'''||1.750.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 25.07|7]]'''||4.250.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 25.08|8]]'''||6.000.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 25.09|9]]'''||750.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 25.11|11]]'''||200.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 25.12|12]]'''||2.000.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 25.13|13]]'''||2.000.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 25.14|14]]'''||2.250.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 25.15|15]]'''||1.750.000 kr | |||
|- | |||
|'''[[Avsnitt 25.16|16]]'''||1.250.000 kr | |||
|- |
redigeringar