37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 1: | Rad 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! # !! Vinst!!Telefonnummer!!Kostnad | ! # !! Vinst!!Telefonnummer!!Kostnad!!Slutsiffra | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Säsong 16]]'''||Bingo||0718-523 23||1 kr | |style="text-align: center;"| '''[[Säsong 16]]'''||Bingo||0718-523 23||1 kr|| | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 16. | |style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 16.01|1]]'''|| Lådchansen||0718-20 96||1 kr||1 | ||
|- | |- | ||
||Ballongjakten||0718-510 | ||Ballongjakten||0718-510 92|| 1 kr||5, 6 | ||
|- | |- | ||
|| | ||Miljonchansen||031-25 00 20 ||Göteborgstaxa|| | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 16. | |style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 16.03|3]]'''|| okänd||0718-510 91|| || | ||
|- | |- | ||
||Lådchansen||0718-520 76||1 kr | ||Ballongjakten||0718-510 73|| 1 kr || | ||
|- | |||
||Okänd||0718-510 85|| || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 16.13|13]]'''|| Ballongjakten||0718-520 73||1 kr|| | |||
|- | |||
||Lådchansen||0718-520 76||1 kr|| | |||
|- | |||
||Miljonchansen||031-25 00 20||Göteborgstaxa|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 16.20|20]]'''||Ballongjakten||0718-510 73|| 1 kr||4, 7 | |||
|- | |||
||Miljonchansen||031-25 00 20 ||Göteborgstaxa|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar