37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 182: | Rad 182: | ||
||Summer Holiday|| | ||Summer Holiday|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 42.23|23]]''' ||Sara Löfgren||Maskrosor||{{spotify|id=54icYB3DRjel1m7pYKS6zn}} | ||
|- | |- | ||
|Jakob Samuel||Together ||{{spotify|id=7eZccpIy8iIZkplChbvVuo}} | |Jakob Samuel||Together ||{{spotify|id=7eZccpIy8iIZkplChbvVuo}} | ||
|- | |- | ||
|Loa Falkman||Fragancia||{{spotify|id=0QyXovmy7EMRZNP9PN0C0C}} | |rowspan= "2"|Loa Falkman||Fragancia||{{spotify|id=0QyXovmy7EMRZNP9PN0C0C}} | ||
|- | |||
|Till havs|| | |||
|- | |||
|Husbandet ''(bingomusik)''||Visa vid videnens ängar|| | |||
|- | |||
|Pastoralsvit|| | |||
|- | |||
|Mattias Bylund ''(bingomusik)''||Sommaren i city|| | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar