37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 6: | Rad 6: | ||
! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 16.01|1]]''' ||rowspan= "6"|Galenskaparna & Aftershave|| Grisen i Säcken||{{spotify|id=69kM3EF6L5MzwoAtZcu3Au}} | ||
|- | |- | ||
|Borås Borås|| | |Borås Borås||{{spotify|id=20W9ZKT0jEMD7k1dcjCapA}} | ||
|- | |- | ||
|Säng, Säng Säng || | |Säng, Säng Säng ||{{spotify|id=34JCkIFWQHUsKA9xs6ALcT}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 16.03|3]]''' ||rowspan= "4"|Fernandoz || När ett hjärta har älskat||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/26Y41TWdNCJVLxgl04fXcQ]]</center> | |Tvätt||{{spotify|id=2STyJex5EyOYEJKuL2DuJB}} | ||
|- | |||
|Pappa, flytta inte till Tjörn||{{spotify|id=52lRZIKSIJ4agriLBCkH27}} | |||
|- | |||
|BingoLotto|| | |||
|- | |||
|| style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 16.03|3]]''' ||rowspan= "4"|Fernandoz || När ett hjärta har älskat||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/26Y41TWdNCJVLxgl04fXcQ]]</center> | |||
|- | |- | ||
|En dag den sommaren||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/7qGjfySeAjrHB7y7r4Lqts]]</center> | |En dag den sommaren||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/7qGjfySeAjrHB7y7r4Lqts]]</center> |
redigeringar